Reprezentacinės
internetinės svetainės

Internetinė svetainė – tai kiekvieno verslo, norinčio savo veiklą skaitmenizuoti ir pritraukti naujus klientus, vizitinė kortelė. Siekiant kurti tarpusavio dialogą ir ilgalaikį santykį, tokiu būdu galite prisistatyti savo tikslinei auditorijai. Vartotojas žinodamas visą reikalingą informaciją: kokias paslaugas teikiate, kokius darbus esate atlikę prieš tai, kodėl turėtų rinktis būtent Jus, greičiau priims tinkamą sprendimą, palankų ne tik jam, bet ir Jums.

Kaip viskas vyksta?

  1. Išklausius kliento lūkesčius, kartu aptariame ir pasiūlome, kaip galėtų atrodyti svetainės dizaino stilistika ir struktūra, nustatome, kokie punktai turėtų atsispindėti meniu juostoje. Taip pat išsigryniname svarbiausius rodiklius, tikslinę auditoriją ir tikslą, kurį siekiama šiuo projektu įgyvendinti.

  2. Atsižvelgus į gautus rezultatus ir sukurtą galutinę idėją, piešiamas dizainas: derinamos spalvos, teksto šriftai, nuotraukos, vaizdo įrašai bei vartotojo sąsaja su internetine svetaine.

  3. Pradedamas internetinės svetainės programavimas, užtikrinant visapusį funkcionalumą ir įvairių įrankių sėkmingą veikimą. Dažniausiai šiame etape gimsta dar geresnių dizaino sprendimų, todėl, bendradarbiaujant keliems specialistams, internetinė svetainė tobulinama.

  4. Atlikus visus darbus, galutinį variantą siunčiame klientui. Esant tam tikroms korekcijoms, pataisome jas ir dar kartą pasitvirtiname su užsakovu. Jeigu rezultatas tenkina, pasileidžiame interneto svetainę.

Kuo turi pasižymėti kiekviena interneto svetainė?

  1. Svarbu, kad naujai sukurta svetaine būtų patogu naudotis tiek stacionariuose, tiek mobiliuose įrenginiuose. Užtikrinus vientisus dizaino elementus (spalvas, šriftus), svetainė tinkamai veikia skirtingų ekranų dydžių prietaisuose – kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose.

  2. Norint, kad potencialus klientas svetainėje praleistų kuo daugiau laiko, patartina turėti tinklaraščius, dažniausiai užduodamų klausimų, atsiliepimų skiltis. Taip pat padeda ir animacijos, patogi meniu juosta.

  3. Reikalingas SEO optimizavimas, registracijos formos, naujienlaiškiai, kurie skatina klientus palikti savo el. pašto adresus.

Ką siūlome?

Ką siūlome?

  1. Greitas atsakymas, iškilus problemoms ar klausimams.

  2. 4 valandos per mėnesį nemokamo klientų aptarnavimo

  3. Instrukcija, kaip internetinę svetainę administruoti patiems.

Turite projektą?

Užpildykite registracijos formą ar susisiekite su mumis Jums patogiu būdu.

Pasikonsultuok

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Kokią užduotį norėtumėte, kad atliktume?

Koks planuojamas biudžetas?