10 priežasčių kodėl mes?

Esame subūrę aukštos kvalifikacijos programuotojų komandą, nuosekliai kuriančią Jūsų internetinę svetainę. Jaučiamės atsakingi už savo vykdomus projektus, siekiame užtikrinti profesionalų bendradarbiavimą ir aukščiausią paslaugų kokybę. Drąsiai diegiame naujoves, siūlome inovatyvius sprendimus. Didžiausiu savo darbo įvertinimu laikome patenkintus klientus, todėl vykdome savo pažadus, paaiškiname savo darbo procesą, atsakome į Jūsų klausimus, randame bendrą sprendimą ir siekiame užtikrinti, kad niekada neabejotumėte savo pasirinkimu!

Fiksuota
kaina.

Dirbame prenumeratos pagrindu – esame nusistatę fiksuotą mokesčio maršrutą, kad iš anksto galėtumėte žinoti kiek viskas gali kainuoti. 

Vykdome projektus pagal
„Sprint” metodologiją.

Visus projektus skirstome į trumpus sprintus, taip užtikriname sklandų ir efektyvų darbo procesą ir aiškumą. 

Marketingu paremtas
programavimas. 

Mūsų komandoje specializuojasi marketingo krypties programuotojai, kurie tiksliai žino, kaip sukurti geriausią Jūsų IT projekto versiją, kuri būtų patogi vartotojui ir atneštų IT projektui didžiausią galimą pelningumą. Vadovaujames vartotojų elgsena.

Esame programuotojai, bet
kalbame žmonių kalba.

Pagrindinės mūsų programuotojų vertybės – aiški komunikacija ir paprastumas. Stengiamės suprasti verslą, jo subtilybes, spręsti iššūkius, su kuriais susiduriate.

Požiūris ne tik į IT projektą,
bet ir verslo specifiką.

Kurdami Jūsų projektą atsižvelgiame ne tik į projekto viziją, bet ir verslo specifiką.

Su mumis dirbdami neturėsite
prižiūrėti ir pergyventi dėl savo IT projektų.

Mūsų programuotojų komanda visada rūpinsis Jūsų IT projektu, prižiūrės, ar viskas veikia, ištaisys nesklandumus.

Aiškūs darbo
procesai.

Esame susistemizavę aiškią darbų sistemą – aiškius darbo procesus susiplanuojame iš anksto tam, kad jų atlikimas vyktų kuo sklandžiau ir kokybiškiau.

Greitis
ir reakcija.

Mūsų programuotojai dirba operatyviai – iškilus problemai, klausimui ar kitiems nesklandumams, susijusiems su IT, iš karto juos spręsime ir atliksime patobulinimus per 60 min.

Pasirūpinsime Jūsų projektu
nuo A iki Z.

SEO? Tekstai? Foto? Google Analytics/HotJar/ Google Ads/Facebook Ads/Facebook Pixel? Turinio rinkodara? Marketingas? Kas pasirūpins? Mes! Esame ne tik programuotojai, bet ir marketingo profesionalai.

Kuriame vertę
klientams.

Daug diskutuojame su klientu apie IT projektą ir jo įgyvendinimo procesą, poreikius, įsivaizduojamą rezultatą.

Kaip mums pavyksta pasiekti užsibrėžtų tikslų?

Norėdami pasiekti pačių aukščiausių rezultatų, mūsų IT specialistai, išsiaiškinę pagrindinius klientų poreikius ir lūkesčius, naudoja kokybę ir patikimumą užtikrinančias programas. Tai padeda sukurti produktą – internetinę svetainę, sėkmingą ne tik internete, bet ir atitinkančią rinkodaros strategiją bei verslo idėją.

Kas yra programavimas ir IT projektų valdymas? Mums tai – beribės galimybės. Esame patyrusi programuotojų komanda, kuriame įvairius IT projektus Jūsų verslui. Prieš pradėdami darbą įsiklausome į Jūsų poreikius, stengiamės dirbti greitai, tačiau kokybiškai. Visada padedame savo klientams, atsakome į kylančius klausimus, esame lankstūs, todėl mumis galite pasitikėti! Kuriame unikalius sprendimus ir stengiamės padaryti viską, kad Jūsų verslui sukurtume didžiausią naudą. Dirbame pagal mūsų suformuotas vertybes:

Darbo kultūra.

„Darbas su IT projektais – mūsų malonumas. Viso savo darbo proceso metu stengiamės kruopščiai įgyvendinti klientų idėjas. Dirbame ne tik techniškai, tačiau ir kūrybiškai – esame atviri naujoms idėjoms, laikomės klientų prašymų ir tikime jų įžvalgomis.”

Projektų valdymas.

„Kuriame ir optimizuojame darbo procesus, dirbame nuosekliai ir dėmesingai, greitai ištaisome atsiradusius nesklandumus, naudojame inovatyviausias priemones projektams valdyti, tačiau tam įgyvendinti priimame optimaliausius sprendimus, kurie leis Jums sutaupyti!”

Technologijos.

„Dirbdami naudojame inovatyvias technologijas ir programas, išbandome ir ką tik rinkoje atsiradusias naujoves, todėl savo klientams garantuojame patikimą ir greitą rezultatą. Geriausiai savo darbą atliekame naudodami „VS Code“, „PHPStorm“, „Notepad++“, „Sublime Text“ ir kt. programas.“

„Extra Mile“.

„Turime tikslą pranokti Jūsų lūkesčius 120%, todėl aiškiai užsibrėžiame darbo tikslą, kurį stengiamės ne tik įgyvendinti, bet ir pranokti. Padedame išsirinkti optimaliausią projekto variantą, visada maloniai konsultuojame ir atsakome į klausimus. Mums svarbiausia, kad liktumėte patenkinti pasiektais rezultatais!”

Mūsų paslaugos

Siūlome platų paslaugų spektrą ir visada siekiame užtikrintii aukščiausios kokybės rezultatą.
Mūsų tikslas – maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius ir pranokti lūkesčius.

Turite projektą?

Užpildykite registracijos formą ar susisiekite su mumis Jums patogiu būdu.

Pasikonsultuok

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Kokią užduotį norėtumėte, kad atliktume?

Koks planuojamas biudžetas?