Elektroninės parduotuvės
sukūrimas

Šiuo metu internetinė prekyba išgyvena tikrą aukso amžių, todėl kiekvienam verslui, teikiančiam paslaugas ar kuriančiam produktus, investicinė grąža yra užtikrinta. Šis būdas padeda ne tik parduoti ir didinti pelną, bet ir išsaugoti bei pritraukti naujus klientus. Elektroninė parduotuvė suteikia galimybę lengviau apsipirkti ir sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. Be to, taip galėsite rinkti duomenis apie pirkimo įpročius, pageidavimus, demografinę informaciją.

Elektroninė parduotuvė – kas svarbu?

  1. Norint parduoti paslaugą arba prekę, apsipirkimas turėtų būti paprastas ir aiškus. Svarbu, kad svetainės dizainas, apmokėjimas ir siuntimo būdas bei produkto puslapis būtų lengvai suprantami. Be to, kliento patirtis yra sklandesnė, kai norimus produktus galima įtraukti į mėgstamų prekių sąrašą.

  2. Klientui atlikus pirkimą, rekomenduojama parodyti prekes, kurias galima nusipirkti su nuolaidos kodu. Taip pat naudinga kai kuriuos klientus įtraukti į VIP vartotojų klasę, taikant jiems specialius pasiūlymus už pigesnę kainą.

Kas skatina pirkti?

  1. Instrukcija su konkrečiais žingsniais, kaip atlikti pirkimą.

  2. Tiesioginio pokalbio funkcija.

  3. Prekių krepšelyje ir atsiskaitymo skiltyje esantis aprašymas, kodėl verta apsipirkti būtent čia. Taip pat svarbu paminėti ir USPS (angl. Unique Selling Points), palikti kuo mažiau nuorodų į kitus puslapius.

  4. Jeigu yra galimybė užsakymą atsiimti paštomate, sukurti laukelį, kad būtų galima įrašyti visą reikalingą informaciją: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. paštą.

Ką siūlome?

  1. Sukursime elektroninę parduotuvę Jūsų verslui. Padėsime administruoti, parodysime, kaip naudotis ir tvarkyti užsakymus.

  2. Optimizuosime svetainės greitį, pagerinsime vartotojų patirtį ir funkcionalumą pagal poreikius.

  3. Atsakysime į iškilusius klausimus ir padėsime esant problemoms.

Turite projektą?

Užpildykite registracijos formą ar susisiekite su mumis Jums patogiu būdu.

Pasikonsultuok

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Kokią užduotį norėtumėte, kad atliktume?

Koks planuojamas biudžetas?